NOREL Dr Wilsz - Coconut SPA - Olejek do masażu kokosowy 500ml (PB 331)
  • NOREL Dr Wilsz - Coconut SPA - Olejek do masażu kokosowy 500ml (PB 331)

Norel dr wilsz - coconut spa - olejek do masażu kokosowy 500ml (pb 331)

Ilość

Olej kokosowy (bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych) ma niezwykłe właściwości kojące i regenerujące.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Olejek przeznaczony jest do relaksującego masażu ciała, dla skór suchych i bardzo suchych, wrażliwych, z oznakami starzenia oraz dla skór zniszczonych przez słońce lub solarium. Olej kokosowy jest jednym z podstawowych kosmetyków do pielęgnacji ciała w krajach Dalekiego Wschodu i wyróżnia go bogactwo nienasyconych i nasyconych kwasów tłuszczowych (w tym aż 44% kwasu laurynowego) oraz antyoksydantów. Olej ten wzmacnia układ immunologiczny skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej odporna na podrażnienia, objawy atopowego zapalenia i łuszczycy. Doskonale wnika w skórę pozostawiając ją optymalnie i długotrwale nawilżoną, jedwabiście gładką i elastyczną, o przyjemnym kokosowym zapachu.


SKŁADNIKI:
olej z orzecha palmy kokosowej.


STOSOWANIE:
do zabiegów profesjonalnych połączonych z masażem relaksującym, synchronicznym oraz do masażu gorącymi kamieniami w ramach wellnessu.Ilość: 1 szt
Pojemność: 500 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych