NATINUEL - Body Vital - Emulsja nawilżająca, rewitalizująca, energizująca - 150ml (CD01)
  • NATINUEL - Body Vital - Emulsja nawilżająca, rewitalizująca, energizująca - 150ml (CD01)

Natinuel - body vital - emulsja nawilżająca, rewitalizująca, energizująca - 150ml (cd01)

Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).
Delikatna emulsja do pielęgnacji skóry problematycznej, suchej, odwodnionej z tendencją do łuszczenia się oraz uszkodzonej nadmierną ekspozycją na słońcu lub w solarium.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).

Aby poznać cenę detaliczną napisz do nas maila z zapytaniem: sklep@rejuvi.pl

 

Natinuel- Body Vital - emulsja intensywnie nawilżająca

Delikatna emulsja do pielęgnacji skóry problematycznej, suchej, odwodnionej z tendencją do łuszczenia się oraz uszkodzonej nadmierną ekspozycją na słońcu lub w solarium. Specyficzna kompozycja preparatu umożliwia przywrócenie równowagi hydrolipidowej skóry, która jest niesłychanie ważna, zarówno z punktu widzenia prawidłowego jej funkcjonowania jak i ze względów estetycznych. Emulsja zawiera biologicznie czynne substancje, których działanie zostało zoptymalizowane przez Chronodyn- nową substancję zdolną do reaktywowania metabolizmu komórkowego. 

 Zalety:
- Posiada intensywnie działanie nawilżające, regenerujące i wygładzające 
- Zachowuje równowagę warstwy rogowej
- Poprawia spójność międzykomórkową

Substancje aktywne:
Chronodyn, Lipomoist 2013- 2022, Oligopeptydy, Polisacharydy, Jojoba, Kw. Mlekowy, Masło Karite

Pojemność: 150ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych