• Obecnie brak na stanie
NOREL Dr Wilsz - Slimming & Anticellulite - Retinol contra Cellulite żel aktywny w walce z cellulitem 250ml (PZ 044)
  • NOREL Dr Wilsz - Slimming & Anticellulite - Retinol contra Cellulite żel aktywny w walce z cellulitem 250ml (PZ 044)

Norel dr wilsz - slimming & anticellulite - retinol contra cellulite żel aktywny w walce z cellulitem 250ml (pz 044)

Ilość
Obecnie brak na stanie

PRODUKT WYCOFANY.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Żel przeznaczony jest do profesjonalnych zabiegów „wyszczuplających” i modelujących sylwetkę. Unikalne połączenie retinylu w liposomach stabilizowanych witaminą C z kompleksem antycellulite, pomaga w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, obrzęków, cellulitu oraz rozjaśnia i spłyca świeże rozstępy. Preparat ma postać delikatnego żelu o doskonałym wchłanianiu.


SKŁADNIKI:
- liposomy z witaminami A, E, C i hydroksyproliną – stymulują odnowę kolagenu, poprawiają napięcie i elastyczność skóry. Dodatkowo retinyl wykazuje działanie lipolityczne – rozkład tłuszczy do wolnych kwasów tłuszczowych, co ułatwia ich eliminację z komórek;
- kompleks antycellulite (wyciąg z alg, ekstrakty z bluszczu, ruszczyka, nostrzyka, bylicy bożego drzewka, kofeina i L-karnityna) oraz Centella Asiatica – efektywnie pobudzają procesy lipolizy (rozkład złogów tłuszczowych), poprawiają mikrokrążenie i wyraźnie zmniejszają objawy „skórki pomarańczowej”. Działają przeciwobrzękowo, pojędrniająco i uelastyczniająco na skórę.


STOSOWANIE:
żel wmasować w miejsca z nadmiarem tkanki tłuszczowej i objawami cellulitu.Ilość: 1 szt
Pojemność: 250 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych