NOREL Dr Wilsz - Face Rejuve - Peeling AHA żurawinowy 200ml (PP 164)
  • NOREL Dr Wilsz - Face Rejuve - Peeling AHA żurawinowy 200ml (PP 164)

Norel dr wilsz - face rejuve - peeling aha żurawinowy 200ml (pp 164)

Ilość

Peeling daje widoczną poprawę kondycji skóry poprzez jej nawilżenie, wygładzenie, wyrównanie kolorytu i rozświetlenie.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Peeling o konsystencji delikatnej, żelowej emulsji, z zawartością kwasów owocowych AHA. Polecany dla każdego rodzaju cery, również wrażliwej i naczyniowej. Łatwo rozprowadza się na skórze, nie powoduje zaczerwienień ani podrażnień. Peeling daje widoczną poprawę kondycji skóry poprzez jej nawilżenie, wygładzenie, wyrównanie kolorytu i rozświetlenie. Pozostawia skórę idealnie gładką, rozjaśnioną i miękką w dotyku. Doskonale przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z zastosowanych później preparatów Face Rejuve.

SKŁADNIKI:
- kwasy owocowe AHA – złuszczają obumarłe komórki warstwy rogowej naskórka, rozjaśniają i wygładzają;
- wyciąg z owoców żurawiny – bogate źródło witaminy C. Wzmacnia naczynia krwionośne, rozświetla i lekko rozjaśnia naskórek.

STOSOWANIE:
nałożyć pędzelkiem cienką warstwę peelingu na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu i pozostawić na 10-15 minut. Następnie zmyć wodą i osuszyć skórę.


Ilość: 1 szt
Pojemność: 200 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych