PODOPHARM - Peeling solno-cukrowy do dłoni i stóp z masłem Shea i goji
  • PODOPHARM - Peeling solno-cukrowy do dłoni i stóp z masłem Shea i goji

Podopharm - peeling solno-cukrowy do dłoni i stóp z masłem shea i goji

CENA DETALICZNA 75,00 zł
Ilość
Pojemność

Peeling solno-cukrowy przeznaczony jest do peelingu dłoni i stóp przed zabiegiem manicure lub pedicure kosmetycznym.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Solno-cukrowy peeling z masłem Shea i goji przeznaczony jest do peelingu dłoni i stóp przed zabiegiem manicure lub pedicure kosmetycznym. Polecany jest również do peelingu łokci i kolan. Kryształki soli bogate w makro- i mikroelementy w połączeniu z kryształkami cukru i masłem Shea tworzą doskonałą kombinację preparatu złuszczającego. Jednocześnie intensywnie nawilżają skórę dłoni i stóp. Preparat zawiera ekstrakt z owoców goji, który charakteryzuje się obfitością substancji odżywczych (witaminy z grupy C i B, aminokwasy, minerały), skutecznie zwalcza działanie wolnych rodników oraz spowalnia proces starzenia się skóry. Obecność żurawinowego aromatu wyjątkowo wprowadza w stan relaksu.

Stosowanie: peeling nanieść na dłonie lub stopy, wykonać masaż. Dla wzmocnienia efektu głębokiego nawilżenia i regeneracji skóry można zastosować okluzję. Spłukać ciepłą wodą, dokładnie osuszyć i zaaplikować odpowiedni krem.

Produkt przebadany dermatologicznie.


Pojemność: 300 g / 600 g

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych