PODOPHARM - Podologiczny drut do klamer ortonyksyjnych 0,4mm 5m
  • PODOPHARM - Podologiczny drut do klamer ortonyksyjnych 0,4mm 5m

Podopharm - podologiczny drut do klamer ortonyksyjnych 0,4mm 5m

Ilość

Drut do robienia klamer ortonyksyjnych używany głównie w podologii.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Optymalna sprężystość drutu pozwala jednocześnie na odpowiednie formowanie kształtu i wyginanie w dowolnej formie. Tym samym zrobienie klamry ortonyksyjnej w dowolnym kształcie jest bardzo łatwe. Robienie klamry według własnej potrzeby i przypadku jest wygodne i pozwala zaoszczędzić koszty. Na zrobienie jednej klamry potrzeba od 4 do max 10cm drutu. Koszt jednej klamry można sobie łatwo obliczyć. Należy tu jednak nadmienić, że klamrę ortonyksyjną do wrastających paznokci może zrobić tylko wprawny podolog. Zakładanie źle wyprofilowanych klamer może grozić nieudanym zabiegiem podologicznym.
Drut wykonany jest ze szlachetnej stali chirurgicznej.
Wytrzymałość na rozciąganie (N/mm2) 1800 - 2000.
Zawiera takie pierwiastki jak: chrom = 17-19%, nikiel = 8-10%, mangan = 1-2%, żelazo = reszta składu.
Osoby uczulone na ww. pierwiastki chemiczne mogą reagować przez występowanie u nich świądu lub malutkich pęcherzyków. W takim przypadku należy natychmiast odstawić materiał od pacjenta.
Drut nie posiada żadnych związków toksycznych.
W zwoju znajduje się 5 metrów drutu o średnicy 0,4mm. 

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych