Liquid do akrylu 100 ml
  • Liquid do akrylu 100 ml

Liquid do akrylu 100 ml

CENA DETALICZNA 22,00 zł
Ilość

Profesjonalny produkt zaawansowanej technologii.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Profesjonalny produkt zaawansowanej technologii. Łącząc się z polimerowym, miałkim pudrem tworzy masę akrylową do przedłużania paznokci. Uniwersalny i szybkoschnący preparat nadaje masie kremową konsystencję, ułatwiając jej nakładanie. Wysoka elastyczność pozwala na efektywne modelowanie nawet przez kilka minut i tworzenie vróżnego rodzaju wzorów.

Dzięki jego zastosowaniu paznokcie nie podlegają żółknięciu i skrystalizowaniu. Ponadto charakteryzuje się obniżonym poziomem intensywności zapachu, Podnosząc walory użytkowe przyczynia się równocześnie do osiągnięcia perfekcyjnie prezentujących się paznokci.

Pojemność: 100 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych