AROSHA - .307 CELLULITE PLUS - Krem intensywnie wyszczuplający 500 ml
  • AROSHA - .307 CELLULITE PLUS - Krem intensywnie wyszczuplający 500 ml

Arosha - .307 cellulite plus - krem intensywnie wyszczuplający 500 ml

Ilość

Intensywna pielęgnacja wyszczuplająca i zapobiegająca retencji wody

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Intensywna pielęgnacja wyszczuplająca i zapobiegająca retencji wody, która ma na celu przeciwdziałanie powstawaniu niedoskonałości i cellulitu. Zawiera innowacyjny SLIM COMPLEX, który poprawia krążenie w skórze oraz Kofeinę o działaniu lipolitycznym, która ułatwia usuwanie tkanki tłuszczowej. Formuła została wzbogacona o karnitynę i związki olejków eterycznych, które wspomagają odprowadzanie płynów, a oleje
roślinne i masło shea odżywiają i poprawiają elastyczność skóry, pozostawiając ją gładką i wzmocnioną.

SKŁADNIKI AKTYWNE

SLIM COMPLEX
Rewolucyjny kompleks kwasu nikotynowego i mentolu, które aktywują mikrokrążenie skórne bez nadmiernego powodowania przekrwienia i podrażnień; wspomaga dotlenienie i odżywienie komórek oraz działa przeciwzapalnie. SLIM COMPEX składa się z części pochodzącej z kwasu nikotynowego (o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne) i części pochodzącej z mentolu (powoduje zwężanie naczyń).

MIESZANKA ROŚLINNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH Z IMBIRU, KURKUMY I CYNAMONU
Synergia wszystkich składników i ich właściwości poprawiają mikrokrążenie i wspierają drenaż limfatyczny, przyspieszając wymianę metaboliczną i promując dotlenienie tkanek. Ponadto olejki wykazują działanie aromaterapeutyczne.

LIPO-ACTIVE
Połączenie Kofeiny i Escyny działających synergicznie w celu wspomagania utraty wagi poprzez zmniejszenie grubości i masy tkanki tłuszczowej.

KOFEINA
Jeden z najskuteczniejszych składników aktywnych o działaniu lipolitycznym. Wspomaga degradację trójglicerydów znajdujących się w adipocytach, powodując zmniejszenie ich objętości. Posiada również silne właściwości antyoksydacyjne.

KARNITYNA
Występuje w komórkach naszego ciała i uczestniczy w procesach wytwarzania energii, promując spalanie tłuszczów.

MASŁO SHEA
Nawilża, odżywia i wygładza.

OLEJE MIGDAŁOWY I RYŻOWY
Zwiększają elastyczność skóry, emolienty.Pojemność: 500 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych