• Obecnie brak na stanie
Zestaw profesjonalny do Japońskiego Manicure P.Shine
  • Zestaw profesjonalny do Japońskiego Manicure P.Shine

Zestaw profesjonalny do japońskiego manicure p.shine

CENA DETALICZNA 139,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Manicure Japoński P.Shine zalecany jest na paznokcie łamliwe, o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie.  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Co piątek NOWY PRODUKT!!! Aby go zakupić należy dołączyć do grupy HURTOWNIA REJUVI DLA PROFESJONALISTÓW-NOWOŚCI, WIDOCZNE CENY, PROMOCJE na naszym profilu www.facebook.com/RejuviCosmetics . Jeśli nie należysz do grupy zamówienie nie zostanie zrealizowane.

 

Manicure Japoński P.Shine zalecany jest na paznokcie łamliwe, o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji, wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Paznokcie zabezpieczone są przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. woda czy detergenty.

W skład zestawu profesjonalnego do Manicure Japońskiego P.Shine wchodzą:
- pasta P.Shine (zielona) 8 g;
- puder P.Shine (różowy) 5 g;
- zielona polerka P.Shine z jelonka;
- różowa polerka P.Shine z jelonka;
- polerka dwustronna x 3 szt.;
- pilniczek;
- szpatułka plastikowa. redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych