REJUVI P - Solution For Acne Skin - Płyn punktowy na zmiany trądzikowe 10ml (P10)
  • REJUVI P - Solution For Acne Skin - Płyn punktowy na zmiany trądzikowe 10ml (P10)
  • REJUVI P - Solution For Acne Skin - Płyn punktowy na zmiany trądzikowe 10ml (P10)

Rejuvi p - solution for acne skin - płyn punktowy na zmiany trądzikowe 10ml (p10)

CENA DETALICZNA 114,00 zł
Ilość

Płyn punktowy na zmiany trądzikowe. Stosować na pojedyncze zmiany. Pozostawić na skórze od 2-20 min. W momencie, gdy skóra zacznie odczuwać mrowienie zmyć wodą.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Płyn punktowy na zmiany trądzikowe, szybko penetrujący skórę. Jego zadaniem jest łagodzenie stanów zapalnych i pomoc w zwalczaniu bakterii powodujących trądzik. Stosowany na pojedyncze wypryski jest doskonałym uzupełnieniem kuracji kremem przeciwtrądzikowym Rejuvi „p” Normalizing Cream.

Sposób użycia: Stosować punktowo na zmiany trądzikowe. Zmyć jeśli pojawi się silne mrowienie. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

INCI: Deionized Water, Ethanol, Sodium Lactate, Sodium Citrate, Glycolic Acid, Glycerin, Urea Peroxide, Zinc Sulfate, Tea Tree Oil

Pojemność: 10ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych