F-HAIR MEN Ampułki do mezoterapii 5ml
  • F-HAIR MEN Ampułki do mezoterapii 5ml

F-hair men ampułki do mezoterapii 5ml

Ilość

Nowo powstające komórki brodawki skórnej i ECM wypychają poprzednio uformowane komórki w górę, powodując tworzenie włosa.   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Wypadanie włosów (łysienie) jest częstym problemem dotyczącym zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Najczęściej spotykanym łysieniem jest łysienie androgenowe, które stanowi 95% przypadków wypadania włosów. Włosy są dużo bardziej złożoną strukturą niż wskazywałby na to ich wygląd. Włosy składają się z 2 struktur: nadskórnej - trzon włosa i podskórnej - mieszek włosowy. U podstawy mieszka znajduje się brodawka skórna oraz macierz międzykomórkowa (ECM). Nowo powstające komórki brodawki skórnej i ECM wypychają poprzednio uformowane komórki w górę, powodując tworzenie włosa. redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych