F-CARNITINE 25% Ampułki do mezoterapii 5x10ml
  • F-CARNITINE 25% Ampułki do mezoterapii 5x10ml

F-carnitine 25% ampułki do mezoterapii 5x10ml

Ilość

L-karnityna jest oligopeptydem zawierającym 2 istotne aminokwasy - lizynę i metionine, które działają jak naturalne składniki komórek i pełnią ogromną rolę w utylizacji lipidów w mięśniach. 

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

L-karnityna jest oligopeptydem zawierającym 2 istotne aminokwasy - lizynę i metionine, które działają jak naturalne składniki komórek i pełnią ogromną rolę w utylizacji lipidów w mięśniach. Najlepiej znaną funkcją jest transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów celem beta-oksydacji. Proces ten ma fundamentalne znaczenie w katabolizmie lipidów i produkcji energii dla mięśni i mięśnia sercowego. Niedobór L-karnityny wpływa na utrudniony transport tłuszczów do punktu energetycznego, gdzie zostają one przetworzone na energię. Konsekwencją tego są akumulacje tłuszczu, co skutkuje cellulitem i lokalnymi akumulacjami tłuszczu. Im więcej L-karnityny tym więcej tłuszczów jest przetwarzanych, dzięki czemu tracimy na wadze, odzyskujemy energię a nasza odporność na zimno i stres wzrasta. 

Pojemność: 5 x 10 ml

 

Czas oczekiwania może się wydłużyć do tygodnia ze względu na konieczność zamówienia całego opakowania.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych