F-VITAMIN C 20% Ampułki do mezoterapii 5x10ml
  • F-VITAMIN C 20% Ampułki do mezoterapii 5x10ml

F-vitamin c 20% ampułki do mezoterapii 5x10ml

Ilość

Monokoktajl stosowany w zwalczaniu oznak starzenia, procesów oksydacyjnych, przebarwień, przy fotostarzeniu i uszkodzeniach posłonecznych skóry

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

To monokoktajl stosowany w zwalczaniu oznak starzenia, procesów oksydacyjnych, przebarwień, przy fotostarzeniu i uszkodzeniach posłonecznych skóry, a także do cery naczynkowej i trądziku różowatego. Każda z ampułek zawiera tylko czyste składniki aktywne, bez konserwantów i innych środków chemicznych. Witamina C jest jednym z mocniejszych antyoksydantów chroniących tkankę łączną czyli kolagen i elastynę przed uszkadzającym potencjałem wolnorodnikowym. Kiedy witamina C jest właściwie aplikowana oraz przechowywana ma ona zdolność do penetracji w głębokie warstwy skóry. Dzięi temu wzmacnia i uszczelnia ściany naczyń krwionośnych, przyspiesza regenerację uszodzonego kolagenu, hamuje nadmierną produkcję melaniny - zapobiegając tworzeniu się piegów i przebarwień.

Pojemność: 5 x 10ml

 

Czas oczekiwania może się wydłużyć do tygodnia ze względu na konieczność zamówienia całego opakowania.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych