F-HA kwas hialuronowy 2% Ampułki do mezoterapii 5x10ml
  • F-HA kwas hialuronowy 2% Ampułki do mezoterapii 5x10ml

F-ha kwas hialuronowy 2% ampułki do mezoterapii 5x10ml

Ilość

Kwas hialuronowy dedykowany dla skór ekstremalnie wysuszonych.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kwas hialuronowy dedykowany jest dla skór ekstremalnie wysuszonych. Każda ampułka zawiera tylko czyste składniki aktywne, bez konserwantów i innych środków chemicznych. Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem o niesamowitych właściwościach, a w tej formule jeszcze bardziej wzmocniony, ponieważ ma zredukowaną masę cząsteczkową by lepiej dyfundował w głąb skóry. Odwodnienie i utrata jędrności to oznaki starzenia prowadzące do powstawania zmarszczek i obwisłości skóry. Kwas hialuronowy pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry i jej elastyczność. Pomaga również zwiększyć kohezję międzykomórkową w celu ochrony przed transepidermalną utratą wody oraz stymuluje kolagen typu I. Skóra jest coraz mocniejsza i bardziej nawilżona. Wygląda młodziej i jest bardziej elastyczna.

 

Czas oczekiwania może się wydłużyć do tygodnia ze względu na konieczność zamówienia całego opakowania.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych