F-XBC Ampułki do mezoterapii 5x10ml
  • F-XBC Ampułki do mezoterapii 5x10ml

F-xbc ampułki do mezoterapii 5x10ml

Ilość

F-XBC to koktajl zaprojektowany, by osiągnąć perfekcyjne ciało.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 Działa wielopłaszczyznowo na następujące problemy: lokalne akumulacje tłuszczowe, cellulit, obrzęki i zwiotczenie skóry. Tylko działania ukierunkowane na wszystkie te procesy gwarantują sukces w skutecznym eliminowaniu cellulitu. Wektoryzowana hialuronidaza, wyciąg z karczocha i ginkgo biloba eliminują zatrzymywanie się wody w organizmie i rozpuszczonych w niej toksyn, co prowadzi do niwelowania ciężkości nóg i obrzęków. Wektoryzowana lipaza, krzem organiczny i kofeina stymulują procesy uwalniania tłuszczu z adipocytów (lipolizę), podczas gdy L-karnityna przyspiesza metabolizm uwolnionych kwasów tłuszczowych. Dodatkowo wyciąg z nostrzyka wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i pobudza mikrokrążenie, aby zapobiec nawrotom cellulitu. Zwieńczeniem terapeutycznych efektów jest działanie wrąkoty, która poprawia napięcie skóry, redukując jej nadmiar i wiotkość, spowodowaną spadkiem objętości.

 

Czas oczekiwania może się wydłużyć do tygodnia ze względu na konieczność zamówienia całego opakowania.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych