F-HAIR Ampułki do mezoterapii 5x10ml
  • F-HAIR Ampułki do mezoterapii 5x10ml

F-hair ampułki do mezoterapii 5x10ml

Ilość

To kompleksowy koktajl o szerokim spektrum działania na owłosioną skórę głowy

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

To kompleksowy koktajl o szerokim spektrum działania na owłosioną skórę głowy, który pozwala osiągnąć wyjątkowe rezultaty w krótkim okresie czasu. Przywraca on właściwą i efektywną mikrocyrkulację w skórze owłosionej głowy, jak i rewitalizuje mieszki włosowe. Dzięi wsparciu mikrocyrkulacji i mieszków wpływamy bezpośrednio na zmniejszenie ilości traconych włosów, hamujemy proces ścieńczenia włosa, jak i stymulujemy ich porost. Dzięki zwiększeniu przepustowości naczyń krwionośnych - skóra głowy (za pomocą Centella Asiatica) jest bardziej dotleniona i nawodniona. Mieszanka zawiera równiez komplet metabolitów (witaminy, aminokwasy i minerały) niezbędnych dla prawidłowego metabolizmu energetycznego i odżywczego.

 

Czas oczekiwania może się wydłużyć do tygodnia ze względu na konieczność zamówienia całego opakowania.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych