Frez radełko z węglika wolfarmu do skórek - F1
  • Frez radełko z węglika wolfarmu do skórek - F1

Frez radełko z węglika wolfarmu do skórek - f1

CENA DETALICZNA 29,00 zł
Ilość

Stalowy frez o średnicy części roboczej 1,6mm i jej długości 3mm.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Frez stalowy do skórek F1

 

 

Frez stalowy do skórek wykonany z wysokiej jakości stopu. Niezniszczalny! Rekomendowany do opracowywania skórek podczas zabiegu manicure i pedicure, przed stylizacją paznokci metodą żelową, hybrydową i akrylową. Idealnie zastąpi drewniane patyczki czy tradycyjne radełko do skórek. Służy do odpychania skórek, usuwania zalegającego na płytce naskórka, usuwania zgrubiałego naskórka w okolicach wału paznokciowego. Jest on szczególnie pomocny gdy skóry mocno porastają płytkę głęboko wrośniętą w wał paznokciowy (przy paznokciach obgryzionych). Frez nadaje się do pracy na skórach suchych (przed zabiegiem przedłużania czy renowacją paznokci), a także na mokrych (przy zabiegach manicure, pedicure). Stosowany również przy wrastających paznokciach. Specjalnie ułożone płaszczyzny (nie ostrza!) w części roboczej dają gwarancję skutecznej pracy bez obawy o naturalną płytkę paznokcia. Frez zapewnia doskonałą jakość, optymalną obróbkę, szybką i bezpieczną pracę. Cechuje go długa żywotność. Jego zaletą jest bardzo precyzyjnie umiejscowiona oś, dzięki czemu frez obraca się dokładnie i centrycznie, co nie powoduje żadnych drgań podczas pracy.

Frez stalowy Pedicare może być mocowany do frezarek pracujących techniką na sucho i na mokro, zamykanych na kluczyk, z twist lockiem oraz samozaciskowych. W celu uzyskania maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa, frez mocujemy możliwie najdalej do środka frezarki.

Średnica części roboczej: 1,6 mm.
Długość części roboczej: 3 mm.
Średnica metalowego trzpienia mocującego: 2,35 mm (standard na rynku UE).
Frez idealnie nadaje się do wszystkich zatwierdzonych metod dezynfekcji i sterylizacji.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych