• Obecnie brak na stanie
Frez diamentowy - D2 Walec
  • Frez diamentowy - D2 Walec

Frez diamentowy - d2 walec

CENA DETALICZNA 21,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Diamentowy frez D2 w kształcie walca, o średnicy części roboczej 6,6mm i jej długości 13mm.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Frez diamentowy walec do obróbki paznokci D1

 

 

 

Walcowy frez diamentowy D2 stosowany do matowienia płytki paznokciowej oraz skracania paznokci podczas zabiegu manicure i pedicure, przed stylizacją paznokci metodą żelową, hybrydową i akrylową. Stosowany również do ściągania warstwy żelowej, hybrydowej i akrylowej, przy modelowaniu i obróbce sztucznych paznokci oraz naturalnych, zrogowaciałych. Używany przy usuwaniu zagrzybień na płytce. Frez zapewnia doskonałą jakość, optymalną obróbkę, szybką i bezpieczną pracę. Cechuje go długa żywotność. Jego zaletą jest bardzo precyzyjnie umiejscowiona oś, dzięki czemu frez obraca się dokładnie i centrycznie, co nie powoduje żadnych drgań podczas pracy.

Frez stalowy Pedicare może być mocowany do frezarek pracujących techniką na sucho i na mokro, zamykanych na kluczyk, z twist lockiem oraz samozaciskowych. W celu uzyskania maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa, frez mocujemy możliwie najdalej do środka frezarki.

Średnica części roboczej: 6,6 mm.
Długość części roboczej: 13 mm.
Średnica metalowego trzpienia mocującego: 2,35 mm (standard na rynku UE).
Frez idealnie nadaje się do wszystkich zatwierdzonych metod dezynfekcji i sterylizacji.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych