NOREL Dr Wilsz - Body Care - Krem do rąk regenerujący 100ml (DK 036)
  • NOREL Dr Wilsz - Body Care - Krem do rąk regenerujący 100ml (DK 036)

Norel dr wilsz - body care - krem do rąk regenerujący 100ml (dk 036)

CENA DETALICZNA 33,00 zł
Ilość

Krem do codziennej pielęgnacji zniszczonych i przesuszonych dłoni. 

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dłonie są szczególnie narażone na wpływ czynników atmosferycznych: mrozu, wiatru, słońca. Dodatkowo wielokrotnie w ciągu dnia narażamy skórę dłoni (podczas mycia i prac domowych) na niekorzystny wpływ detergentów. Skóra staje się sucha, szorstka i skłonna do podrażnień.

Krem do pielęgnacji zniszczonej i przesuszonej skóry rąk. Optymalnie nawilża, lekko natłuszcza i skutecznie likwiduje szorstkość skóry, odbudowując jej warstwę lipidową. Regeneruje i stanowi doskonałą ochronę skóry przed drażniącym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak woda, mydło, wiatr, mróz. Po zastosowaniu kremu skóra dłoni odzyskuje gładkość, miękkość i jedwabistość, jest skutecznie chroniona przed wysuszeniem i pierzchnięciem. Krem przyjemnie pachnie i doskonale się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.SKŁADNIKI:
- lanolinę – natłuszcza, nadaje skórze miękkość i delikatność;
- witaminę A i tocotrienole – regenerują i chronią przed wolnymi rodnikami;
- oleje z pestek winogron, słonecznikowy i oliwa z oliwek – silnie regenerują, wygładzają i zmiękczają suchą, zniszczoną skórę dłoni.


STOSOWANIE:
wmasowywać w skórę dłoni wielokrotnie w ciagu dnia i każdorazowo po myciu rąk.Ilość: 1 szt
Pojemność: 100 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych