NOBLE LASHES - Klej do rzęs - Expert
  • NOBLE LASHES - Klej do rzęs - Expert

Noble lashes - klej do rzęs - expert

CENA DETALICZNA 36,90 zł
Ilość

Szybki i uniwersalny. Czas schnięcia 1 sek.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Szybki i uniwersalny. Sprawdza się do wszystkich metod przedłużania rzęs. Szczególnie polecany dla osób posiadających gabinety w kamienicach.
Klej ten ma mocniejsze wiązanie, dzięki czemu Twoje klientki będą mogły cieszyć się rzęsami nawet przez 10 tygodni. Nie polecany do oczu wrażliwych. Klej nie tworzy grudek. Pozostawia piękny połysk, pogłębia czerń rzęs.

Kolor: czarny
Pojemność: 3 g
Czas schnięcia: 1 sek.
Wiązanie kleju: do 10 tygodni - bardzo wytrzymały
Konsystencja: płynna
Warunki pracy z klejem: temp. powietrza około 19-23°C, wilgotność powietrza 35%- 60%.Zalecenia:

Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Klej przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju. Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych